Wil je ook als werkgever je medewerkers op 16 mei 2024 extra stimuleren om naar het werk te fietsen? Leuk, doen! Meedoen als werkgever is heel eenvoudig. Het draait in eerste instantie alleen om communicatie. Het allerbelangrijkste is om je medewerkers via je interne communicatiekanalen attent te maken op de datum en alvast voor enthousiasme te zorgen. Wij hadden hier een superleuk communicatiepakket dat je gratis kon downloaden. Dat heeft natuurlijk nu niet zoveel zin meer. De ideeën ter inspiratie en de informatie over ons goede doel laten we staan. Binnenkort vullen we deze pagina met een terugblik van de 17e editie van de Fiets naar je Werk Dag.
Luuk Eickmans is directeur van Cycling out of Poverty het goede doel van dit evenement. Ook jij als werkgever kunt dit initiatief omarmen.
Alle fietsende deelnemers hebben de mogelijkheid om na hun aanmelding een bedrag te doneren via een Tikkie. Geef jij als werkgever het goede voorbeeld? Doneer nu en help kleine ondernemers in Oost-Afrika aan een fiets. Voor € 150,- heeft één ondernemer al een fiets en daarmee een beter leven en meer inkomsten!